سوالات متداول اینستاگرام

ادامه مطلب

سوالات متداول طراحی سایت

ادامه مطلب

سوالات متداول طراحی سایت

* آیا میشود بهترین سایت را  داشته باشیم؟

بله، متخصصین راویس با بهره مندی از آخرین متدهای طراحی سایت، بهترین رتبه را در موتور های جستوجو برای شما به ارمغان می آورند.

 

* بعد از طراحی سایت برای پربازدید شدن سایت چه کاری باید انجام داد؟

فعالیت هایی از قبیل سئوکردن، بهینه سازی سایت و… می بایست انجام شوند که کاملا نیازمند دانش و تخصص در این زمینه می باشند و با توجه به تجربیات کارشناسان ما در بخش طراحی سایت و شناخت نیاز های کاربران بعد از تحویل سایت، در بخش ” خدمات ” سایت، پکیج هایی را برای پشتیبانی و بهتر شدن حال سایت شما عزیزان در نظر گرفته ایم که میتواند به رشد سریع سایت شما و رسیدن به رتبه مناسب در موتور های جستوجو کمک کند.

 

* چرا برخی از سایت ها با اینکه تعداد پست های زیادی دارند از آن ها خروجی یا همان مشتری بدست نمی آید؟

چندین دلیل برای این مهم وجود دارد: علت اول اینکه سایت و نحوه چیدمان ظاهری و دسترسی پیام ها به سلیقه مالک بیزینس طراحی گشته و در ظاهر حرفه ای هستند، درصورتی که برای مشتری بیشتر ایجاد سردرگمی می کند و مشتری نمی تواند حتی با سرچ در سایت به مطلب مورد نظر خود دست یابد.

علت دوم: برخی افراد فقط تقاضا دارند سایتی داشته باشند تا اگر سرچی اتفاق افتاد سایت آنها دیده شود و از طرفی داشتن سایت را کلاس کار خود می دانند، ولی هیچگاه از آن سایت توقع جذب مشتری ندارند.

علت سوم: برخی افراد بعداز راه اندازی سایت به دلایل گوناگونی مثل پرداخت نکردن هزینه پشتیبانی –  نامناسب بودن پیام ها – نداشتن شکل ظاهری مناسب برای سایت و… سایتی بسیار ضعیف دارند.

علت چهارم: نداشتن اطلاعات و مسلط نبودن پشتیبان یا مدیر سایت به سئو و یا استفاده از تکنیک های اشتباه در سئو سایت موجب کاسته شدن میزان ترافبک و تأثیر منفی برروی رتبه سایت می شود.

 

* شارژ مجدد هاست و دامین به چه صورت است؟

هاست و دامین پس از ثبت به مدت یک سال فعال می باشد و بعد از یک سال باید مبلغی برای تمدید آن پرداخت شود.

 

* طراحی سایت مهم است یا سئو سایت؟

طراحی سایت و سئو سایت (بهینه سازی سایت برای گرفتن رتبه بهتر در موتورهای جستجو) دو مفهموم کاملا جدا از هم می باشند. برای راه اندازی کسب و کار آنلاین و ارائه خدمات اینترنتی و یا معرفی کسب و کار خود در بستر اینترنت در ابتدا می بایست درخواست طراحی سایت دهید و زمانی که صاحب سایت شدید می توانید برای اینکه رتبه ی بهتری در موتورهای جستجو بگیرید و مشتری زیادی جذب نمائید، باید درخواست پیاده سازی تکنیک های سئو را بدهید.

نکته مهم آن است که طراحی سایت و سئو سایت برای داشتن یک سایت موفق و پربازدید لازم هستند و برای رسیدن به موفقیت، باید هر دو را در کنار هم داشت. در این میان تیم طراحی و سئو گروه راویس هر دو نیاز مشتریان خود را در قالب پکیج ها و طرح های اختصاصی و با مناسب ترین قیمت برآورده می نمایند.

 

* آیا امکان اضافه شدن امکانات جدید به سایت، بعد از طراحی اولیه هست؟

بله، با توجه به این که سایت ها از ۰ تا ۱۰۰ توسط تیم راویس طراحی می شوند، بنابراین قابلیت توسعه را دارند. بعد از تحویل اولیه سایتتان در هر زمانی می توانید درخواستتان را مبنی بر اضافه شدن امکانات جدید، به ما ارائه کنید تا پس از برآورد هزینه و حاصل شدن توافق امکانات درخواستی به سایت شما اضافه شوند.

 

*  آیا در راویس طراحی سایت با قالب ریسپانسیو انجام می شود؟

بله، در جامعه امروز که اکثر افراد از موبایل و تبلت برای اتصال به اینترنت و سرچ استفاده می کنند، از ملزومات طراحی حرفه ای یک سایت این است که صفحات سایت در صفحه نمایش اینگونه وسایل نیز به خوبی نمایش داده شود، به این خاصیت ریسپانسیو گفته می شود. کلیه قالب های طراحی شده توسط گروه راویس دارای خاصیت ریسپانسیو بوده و ظاهر شکیل و زیبای سایت شما را در تمامی نمایشگرها بخوبی حفظ می کند.

 

* اساساً سایت چیست؟

یک سایت مجموعه‌ای از صفحات به هم پیوسته است که از طریق یک آدرس قابل دسترسی می باشد، صفحاتی که شامل متن، تصویر، قالب‌های مختلف و … می‌شوند و به مخاطبین این امکان را می‌دهد که بر بستر اینترنت و مبتنی بر پروتکل HTTP، صفحاتی را از سایت تقاضا کنند و این صفحات برای مرورگر ایشان ارسال شود.

 

* طراحی سایت یعنی چه؟

به فرایند طراحی و ایجاد یک سایت و وارد کردن محتوای متقاضی در آن، طراحی سایت گفته می‌شود.

 

*  مراحل راه اندازی سایت چیست؟

تحلیل و مشاوره در خصوص انتخاب امکانات مورد نیاز برای وب سایت انتخاب نام مناسب برای سایت- انتخاب طرح مناسب عقد قرارداد دریافت اطلاعات اولیه و نظرات شما در خصوص نوع طراحی انجام مراحل طراحی گرافیکی قالب و ظاهر سایت محتواگذاری و تایید متقاضی و تائید نهایی.

 

*  آیا بهینه سازی برای هر سایتی لازم است؟

جواب این سوال به توقع شما از وبسایتتان بستگی دارد. بهینه سازی باعث می شود سایت شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری داشته باشد در نتیجه بیشتر دیده می شود. جواب زمانی خیر است که شما علاقه ای به بیشتر دیده شدن سایتتان نداشته باشید.

سوالات متداول اینستاگرام

 

* چرا برخی از پیج های اینستا گرام با اینکه تعداد فالوور متوسطی دارند، اما بازدید یا لایک مناسبی ندارند؟

علت اول: به این دلیل است که در زمان فالو کردن (درصورت واقعی بودن) متناسب با منطقه فعالیت یا حرفه موردنظر، افراد انتخاب نشده اند و فالوها معمولی و بی هدف انجام شده اند، در صورتی که برای یک پیج موفق باید حداقل ۸۰%  فالوها متناسب با حرفه یا منطقه فعالیت آن پیج انجام شوند، که ما آن ها را فالوهای هدفمند می نامیم.

علت دوم: برخی افراد، فقط تقاضا دارند پیجی جهت رویت داشته باشند تا اگر سرچی اتفاق افتاد پیج آنها دیده شود، اما بعداز آن به دلایل گوناگونی مثل پرداخت نکردن هزینه پشتیبانی پیج – نداشتن مدیر یا مسئول مناسب –  نامناسب بودن پیام ها – نداشتن شکل ظاهری مناسب برای پیج – نداشتن اطلاعات و مسلط نبودن به جذب مشتری و مخاطب در اینستا گرام و… پیج آن ها، بسیار ضعیف و ناکارآمد خواهد بود.

علت سوم: برخی افراد، داشتن پیج را صرفاً کلاس کار خود می دانند، ولی هیچگاه از آن پیج توقع جذب مشتری ندارند.

 

* چرا برخی از پیج های اینستا گرام با اینکه تعداد فالوور خیلی زیاد دارند، اما بازدید یا لایک مناسبی ندارند؟

به این دلیل است که قطعا ۹۰% فالورها فیک (غیرواقعی) هستند و درواقع یک آی دی غیرفعال هستند که ارزشی ندارند.

 

* چرا برخی از پیج های اینستا گرام با اینکه تعداد فالوور خیلی زیاد دارند و از طرفی بازدید و حتی لایک و کامنت های مناسبی دارند، از آن ها خروجی یا همان مشتری بدست نمی آید؟

به این دلیل که ۹۰% فالوورهای این پیج خریداری شده اند و در واقع فالوور به شرط لایک خریداری شده و در این صورت هست که بعداز هر پیام شاهد لایک های زیادی هستیم اما از تماس گرفتن و مراجعه بیمار خبری نیست.

 

* چگونه می توانیم بفهمیم هر پیام ما در اینستا گرام چند بازدید داشته؟ چون درحالت معمولی تعداد لایک ها و کامنت ها را فقط می توان دید.

دیدن آمار دقیق هر پست به نوع پیج برمی گرده و پیج هایی که بیزنسی هستند در زیر هر پست نوشته شده دیدن اطلاعات آماری که با لمس آن می توان آمارهای چون تعداد لایک، تعداد کامنت، دفعات فوروارد شدن این پست را مشاهد نمائیم.