مرکز طرف قرارداد شماره 6

مجموعه تبلیغاتی راویس با تکیه بر دانش و اعتبار چندین ساله، فعالیت خود را در زمینه مسئول تبلیغات همه جانبه و به صورت ویژه برای مراکز پزشکی و درمانی (مطب، کلینیک و…) آغاز نموده و در این راه به تجارب و موفقیت های ارزشمندی دست یافته است. از جمله فعالیت های گسترده گروه تبلیغاتی ایده پردازان راویس میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
• مسئول تبلیغات بسیاری از نهادها و مشاغل و کسب و کارهای نوپا
• برگزاری و اجرای تبلیغات مطابق با آخرین متدها
• کسب بهترین نتایج در اینترنت و حضور موفق در رتبه سرچ گوگل
• طراحی سایت با بالاترین کیفیت و نازلترین قیمت ممکن
• پشتیبانی همه جانبه و بلند مدت سایت ها، فعالیت های موثر در زمینه سئو و بهینه سازی سایت
• مسئول تبلیغات، مدیریت و پشتیبانی صفحه اینستاگرام، استفاده از بروزترین متدها برای کسب جایگاه درسرچ اینستاگرام

نمونه همکاری

نمونه همکاری
نمونه همکاری

یکی از نمونه فعالیت های تبلیغاتی موفق گروه تبلیغاتی راویس، افتخار همکاری بلند مدت با مجموعه هنری ساز ژوست می باشد.

پشتیبانی سایت

امروزه طراحی یک سایت به اولویت اصلی هر کسب و کاری تبدیل شده است. داشتن یک سایت مناسب، موجب افزایش جذب مشتری برای هر کسب و کاری می شود. همه این سایت ها به مدیریت و پشتیبانی حرفه ای و دانش فنی نیاز دارند. متأسفانه بسیاری از مدیران سایت، دانش کافی در این زمینه ندارند. در نتیجه سایت آن ها با مشکلات بسیاری رو به رو خواهد شد. بنابراین مدیریت و پشتیبانی سایت به وقت زیاد و دانش بالا نیاز دارد و باید به صورت حرفه ای پی ریزی شده و به ارتقای آن توجه نمود.

مدیریت و پشتیبانی تمامی فعالیت های تبلیغاتی سایت مجموعه هنری ساز ژوست، همچنین تمامی فعالیت های سئو حرفه ای و تولید محتوای آن، کاملا برعهده ی تیم راویس می باشد.

                جهت مشاهده تعرفه ها و ریز مسائل طراحی و پشتیبانی سایت کلیک کنید. 

شرح مختصر فعالیت های مجموعه هنری ساز ژوست:

مجموعه هنری ساز ژوست
مجموعه هنری ساز ژوست

مجموعه ساز ژوست با هدف پژوهش، نوآوری و ایده‌پردازی در زمینه‌های موسیقی، صنعت ساز سازی و لوازم جانبی موسیقایی در سال ۱۳۹۷ شکل گرفته است. این مجموعه متشکل از پژوهشگران دانشگاهی ، هنرمندان موسیقی و مهندسان برتر کشور است.

از اهداف این مجموعه میتوان به پژوهش در زمینه موسیقی، سازها، و طراحی و تولید محصولات جانبی ارگونومی موسیقایی و توسعه آن ها به بهترین شکل ممکن اشاره کرد.

بخش تحقیق و توسعه این مجموعه با توجه به معیارهای فنی، هنری و علمی، کلیه محصولات موسیقایی ایرانی و جهانی را گردآوری کرده و این محصولات را پس از تأیید کیفیت فنی در قسمت فروشگاه مجازی در دسترس عموم قرار داده است.

ساز ژوست با همکاری کارشناسان ایرانی و کارگاه های تخصصی ساخت سازهای ایرانی، قادر است سازهای مختلف داخلی و خارجی را تعمیر و اصلاح نماید. امکان طراحی و ساخت سازهای شخصی سازی شده طبق نظر علاقمندان نیز فراهم است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده نمونه کارها به نشانی
https://sazejust.com/

کلام آخر

گروه تبلیغاتی راویس، سعی بر آن دارد تا در کمترین زمان و با برقراری ارتباطات، برگزاری مذاکرات با کسب و کارها، درجهت ایجاد ارتباط و همکاری و جذب مشتری اقدام نماید. همچنین با برقراری ارتباطات هدفمند با مشاغل مورد نیاز مثل چاپخانه ها، تراکت پخش کن ها و… مسئول تبلیغات صفر تا صد بیزینس شما خواهد بود. تا پزشکان و مدیران محترم بدون نگرانی فکری در زمینه تبلیغات و جذب مشتری به امورات کاری خود بپردازند.
برای کسب اطلاعات بیشترو ارتباط با کارشناسان ما با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:
۰۹۳۰۰۶۰۹۴۴۱
۰۹۰۲۶۴۶۸۵۵۷
۰۹۳۸۶۸۷۴۵۳۸
و همچنین میتوانید با مراجعه به آدرس اینستاگرام ما، از آخرین اخبار و تخفیف های ما مطلع شوید.
https://www.instagram.com/ravis_ag/

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.