داشتن تعداد بالای فالوور در اینستاگرام دغدغه ی بسیاری از افراد می باشد؛ زیرا فالوور های زیاد در اینستاگرام راه هایی را برای ما و کسب و کارمان به وجود می آورد که می تواند به طور باور نکردنی عامل پیشرفت و تحول در زندگیمان شود. برای افزایش فالوور های اینستاگرام، باید اصولی را رعایت کنیم که شاید در نگاه اول پیش پا افتاده و ساده باشند اما سرعت پیشرفت پیج شما را به طور باور نکردنی افزایش می دهند. در ادامه به بررسی روش هایی می پردازیم که می توانند پیج شما و حتی زندگیتان را متحول کنند.

هدف گذاری قبل از شروع فعالیت

مهم ترین موضوعی که توسط اکثر کاربران نادیده گرفته می شود مشخص نکردن هدفشان از فعالیت در اینستاگرام است. شما به دنبال چه چیزی در اینستاگرام هستید؟ برای مثال شخصی که می خواهد پیج کاری اش تعداد زیادی فالوور جذب کند و فروش محصولاتش بیشتر شود باید تولید محتوایی در این راستا داشته باشد، از هشتگ های مربوط به صنف خود استفاده کند و… همانطور که می بینید با مشخص کردن هدف، مسیر خود را در اینستاگرام پیدا می کنید که برای هر شخص با هر فعالیتی متفاوت است.

محتوای همه ی پست های شما باید مشخص باشد به طوری که بدانید مخاطب پیام پست یا استوری شما چه قشری هستند؟ با این محتوا چه چیزی را می خواهید به آن ها بگویید؟ و… در غیر این صورت اگر محتوا های سردرگم تولید کنید نمی توانید مخاطبین خود را در پیج ماندگار کنید و فالوور اینستاگرام جذب کنید.

"راه

استمرار در تولید محتوا برای افزایش فالوور اینستاگرام

کاربران اینستاگرام بیش از ۱ میلیارد نفر در دنیا هستند؛ برای اینکه در این فضا موفق باشید باید خود را بیشتر از همه به کاربران نشان دهید. البته کیفیت محتوا بسیار مهم است؛ اما با همه ی این تفاسیر باید سعی کنید در خاطر مخاطبانتان بمانید و راه دستیابی به این مرحله فعال بودن دائم در اینستاگرام است. افزایش فالوور اینستاگرام یک روزه اتفاق نمی افتد!

"راه

برای افزایش فالوور اینستاگرام مختصر اما مفید بنویسید

بیشتر کاربران اینستاگرام به دنبال محتوای تصویری هستند و نهایتا چند جمله از کپشن یا استوری شما را می خوانند؛ به همین دلیل بهترین کار این است که متن های خود را به صورت خلاصه بنویسید تا حوصله مخاطب سر نرود. سعی کنید مطلب خود را در قالب عکس یا ویدیو منتشر کنید تا بازخورد بهتری بگیرید و شاهد افزایش فالوورهای اینستاگرام خود باشید.

"راه

انتشار پست های چالشی برای افزایش فالوور اینستاگرام

یکی از راه های افزایش فالوور اینستاگرام انتشار پست های چالشی می باشد. شما در هر زمینه ای که فعالیت کنید موضوعات بحث برانگیز و چالشی وجود دارند که با مطرح کردن آن ها می توانید مخاطبین خود را به چالش بکشید تا نظر خود را اعلام کنند. پست های چالشی این ویژگی را دارند که به دلیل جذابیت موضوعی، کاربران پست ها را با دوستان خود به اشتراک می گذارند و می توانید در مدت زمان کوتاه افزایش فالوور های اینستاگرام را تجربه کنید.

"راه

گاهی روزمرگی بگذارید تا افزایش فالوور اینستاگرام داشته باشید

هیچ ایرادی ندارد قسمتی از زندگیتان را به مخاطبانتان نشان دهید؛ در این صورت آن ها بیشتر می توانند شما را درک کنند و نسبت به شما کنجکاو می شوند. این موضوع ساده را جدی بگیرید اما زیاده روی نکنید!

"راه

Hyperlapse راهی خلاقانه برای افزایش فالوورهای اینستاگرام

اپلیکیشن جدید هایپرلپس اینستاگرام طرفداران زیادی پیدا کرده است؛ شما نیز می توانید از این فرصت استفاده کنید و مخاطبان زیادی را در سرتاسر اینستاگرام تحت تاثیر قرار دهید.

"راه

تشکر از حمایت کنندگان

از افرادی که شما را لایک می کنند و پست های شما را با دیگران به اشتراک می گذارند تشکر کنید. این کار باعث می شود شما هم پیج آن ها را تبلیغ کرده باشید و مخاطبانتان بخاطر واکنش شما باز هم از شما پشتیبانی می کنند؛ وقتی سایر کاربران این روند را ببینند مشتاق به حمایت از شما می شوند و در این صورت می توانید تعداد زیادی فالوور فعال و واقعی به دست آورید. این روش مردمی ترین راه افزایش فالوورهای اینستاگرامتان می باشد.

"راه

قالب منحصر به فرد برای جلب توجه فالوورهای اینستاگرام

احتمالا شما هم افرادی را دیده اید که پست ها و استوری های خود را در قالب خاص یا با طرح منحصر به فرد خود منتشر می کنند؛ این کار علاوه بر زیبا سازی ظاهر صفحه اینستاگرام شما، افراد زیادی را به پیجتان جذب می کند. این قالب ها به صورت رایگان در سطح اینترنت موجود می باشند اما اگر می خواهید قالب مخصوص خود را داشته باشید، ما به شما کمک می کنیم تا طرح منحصر به فرد خودتان را داشته باشید.

"راه

پین کردن بهترین کامنت ها جهت افزایش تعامل با فالوورها

یکی از قابلیت های اینستاگرام که دست کم گرفته شده است؛ پین کردن کامنت های مهم می باشد. این قابلیت به شما کمک می کند تا کامنت های برتر فالوورهایتان را پین کنید؛ در این صورت مخاطبین شما متوجه می شوند که به آن ها اهمیت می دهید و بیشتر از قبل با شما صمیمی می شوند. همچنین اطلاعات مهم و ضروری یا سوال های فالوورهایتان انتخاب خوبی برای پین کردن کامنت در پست ها می باشند.

"راه

استفاده از تگ لوکیشن برای افزایش فالوور اینستاگرام

زمانی که می خواهید پستی را در اینستاگرام منتشر کنید این آپشن را دارید تا از تگ لوکیشن های مختلف استفاده کنید. با این کار اگر فردی آن لوکیشن را سرچ کند پست شما نیز در بین بقیه ی پست های دارای این تگ نمایش داده خواهد شد و اگر محتوای جذابی داشته باشید می توانید توجه مخاطبان زیادی را جلب کنید. پیشنهاد ما استفاده از تگ های معروف است تا پست شما بیشتر توسط کاربران سرچ شود.

"راه

 استفاده از تبلیغات آفلاین

اگر شما صاحب کسب و کار سنتی هستید می توانید روی بروشورهای تبلیغاتی یا تراکت های خود آیدی اینستاگرامتان را درج کنید. امروزه خیلی از افراد حتی در کارت ویزیت های خود از آیدی اینستاگرامشان استفاده می کنند تا فالوورهای خود را به مشتری های ثابت تبدیل کنند و همواره با آن ها در ارتباط باشند.

اگر از این مطلب خوشتان آمد و منتظر ادامه ی راه های افزایش فالوور اینستاگرام هستید آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. شما چه روش های دیگری برای بالا بردن تعداد فالوورهای اینستاگرام می شناسید؟ نظرات و پیشنهادات خود را با ما به اشتراک بگذارید.

جهت مشاهده سایر مطالب مرتبط با اینستاگرام اینجا کلیک کنید.

ما را در اینستاگرام دنبال کنید.

ارسال یک نظر

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.